Textilní roletky

Textilní roletky dávají Vašemu interiéru osobitý vzhled s možností barevného ladění. Nabízí se v celé škále barev a materiálů, proto můžete popustit fantasii a sladit si zatemnění s interiérem dle představ.

Toto řešení Vám dává velice efektivní možnost zatemnění ve spojení s osobitým designem

JAZZ 17, 32, EXPERT

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

COLLETE PLUS, XL

S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami. 

OPTIMA, OPTIMA MINI

S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI

Roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Box roletky je plastový. Látka je vedena v plastových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna. 

Ovládání


STREAM PLUS, S

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Textilní roletka tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.

LEGEND

PRO STŘEŠNÍ OKNA

Textilní roletka s dokonalým designem a reprezentativním vzhledem, ovládaná pružinou v hřídeli přímo určená pro montáž do křídla střešního okna.

OPUS

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ

Jednoduchá, volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjením látky určená pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Ovládání

Vzorník barev

Adriana

Carina

Carmen

Isabela BO

Lucy

Madeira

Melisa

Melisa BO

Melisa BO B/B (neplatí pro Collete Plus)

Melisa BO B/S

Rembrandt

Stela BO

Tropic

Van Gogh

Screen (nehořlavá)neplatí pro: Jazz 17, Collete plus, Collete XL, Stream S a Legend


Nastavení Vašeho monitoru může barvy zkreslovat. Kontaktujte nás. Technik Vás navštíví a společně dle vzorníku vyberete reálnou barvu Vašich nových žaluzií